<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
23.07.2017 Další úspěšný víkend.

Další úspěšný víkend.
Dnes úspěšná neděle za námi.
TAG Zahnašovice ženy si odvaží 1.místo za 16:88 z vc osh Přerov a kluci 3 místečko za 17:04.
Za vikend jsme nasbírali spoustu bodíků a posunuli se v tabulce😊😘 extraligu jsme bohužel nestihli ale to se neda nic dělat.

15.07.2017 TAG Zahnašovice nový držitel rekordu PHL.

TAG Zahnašovice nový držitel rekordu PHL.
Kluci dali v Roštění rekord PHL časem 16,11 (16,08 PP) .

14.07.2017 Požár lisu a pole v Pravčicích.

Požár lisu a pole v Pravčicích.
Jednotka vyjela k požáru lisu a pole do Pravčic. Výjezd CAS 1+3 v 3tí minutě. Výjezd DA 1+3 o 2 minuty později.

02.07.2017 Další Ex za náma, dnes z jiného pohledu.

Další Ex za náma, dnes z jiného pohledu.
Dnešek bych pojal trochu jinak. Na začátek bych rád poděkoval všem věrným fanouškům. Po včerejším úspěchu telefony jenom zvonily. Samé gratulace a že jich bylo. Moc děkujeme. Ale dnes si zaslouží daleko větší poděkování ti, co nám i po nevydařených pokusech vyjádřili slova podpory.Nebudete tomu možná věřit ,ale i po těch všech letech co tento sport děláme, obrovské únavě, vypětí a všeho dokola, dnes došlo i na slzičky. Ano tak moc máme tento sport rádi a o to víc nás mrzí, že jsme dnes nerozdali trochu radosti i Vám. Dnešní pokusy je asi zbytečné komentovat. Kluci spadený koš a čas který není hoden komentáře. U holek problémy na obouch spojích ,c, a celkové 8.místo na extralize ,tudíž tesně bez bodu. Pochvala proudařkám ,které průserový pokus vytáhly na 17,8x a opravdu to trefily ,ale na ex tento čas nemá šanci uspět. Proč právě tahle fotka? Možná proto ,aby si všichni dokázali představit jak vypadá takový ex. víkend v praxi. Dojdete po dvou dnech večer domů , vyčerpaní ,troufnu si říct špinaví a pokud tento skvělí sport děláte doma oba ,čeká Vás tohle prádlo , naštvaný domácí mazlíček a ráno zase práce. Spoustu lidí se ptá jestli to zato stojí.... A řeknu Vám jedno , ANO stojí.