<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
01.07.2017 Úspěch kluků na Extralize.

Úspěch kluků na Extralize.
Tak se nám podařilo ubytovat a následuje slíbený článek. Dnes se toho událo opravdu hodně. Ráno oba týmy vyrazily na extraligu do Babic. Kluci se postavili na start jako třetí a pokus rozběhli fantasticky. Perfektní voda, venku kolem 15,2. Těžší terče se podařilo slušně sundat a výsledný čas 16,73 (lp 16,62) znamenal konečné 8.místo a zisk 8 bodů do extraligy a body za druhé místo do vc osh pr. SPOKOJENOST. Následovalo řešení problému jak stihnout přejezd na PHL do Nové Dědiny. Tady patří obrovské poděkování klukům z SDH Babice za půjčení soutěžního stroje a pomoc našim holkám se vším co bylo možné. Kluci díky. Holky perfektní pokus , voda cajk, Lp 16,34 a na Pp bohužel prostřik 18,37. I tak holky berou první svůj bodík za 7.místo na ex a body za 2.místo na vc osh pr. Na Phl v Nové Dědině kluci jemně chybovali ve předu ale i tak 17,5 stačilo na třetí místo. Holky se prostřídaly a tentokrát na Pp 16,49 a lp 18,64 stačilo na třetí místo. No nic vidíme že to umíme. Teď spíme v Radíkově a zítra další kolo.

29.06.2017 Tentokrát nám pomáhají druzí.

Tentokrát nám pomáhají druzí.
Další pomoc dorazila.Finančním darem pomáhá s opravou stroje další firma. Tentokrát firma OK Financial CZ s.r.o. zastoupená panem Markem Ondruškou.Moc děkujeme.
Pár slov k firmě:

OK financial CZ s.r.o. je společností, která se snaží pomoci lidem z finančních problémů formou dluhového poradenství a insolvenčního řízení. V neposlední řadě se také zabýváme realitními službami prostřednictvím realitní kanceláře OKF REALITY, která je realitní divizí společnosti OK financial CZ s.r.o.

Odkazy:

www.okfinancial.cz

www.okfreality.cz

29.06.2017 Pomoc místnímu Mysliveckému sdružení.

Pomoc místnímu Mysliveckému sdružení.
Jednotka včera jela pomoct místním myslivcům. Suché dny si vybírají svou daň snad u všech. Byla potřeba dodat voda do místní bažantnice. Celou akci jsme spojili s velmi zajímavou kondiční jízdou. Zkusit dostat 22 tun úzkými lesními uličkami dalo zabrat. Procvičili jsme také práci s motorovou pilou jelikož bylo potřeba ,aby nedošlo k poškození Cas, některé místa prořezat.

28.06.2017 Začínájí přípravy na náš závod.

Začínájí přípravy na náš závod.
16.7.2017 to vypukne.