<< na začátek | < předchozí   | ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ... |   další > | na konec >>
14.06.2017 Makalo se ve velkém.

Makalo se ve velkém.
Včera byl velmi náročný den, ale jak jsme napsali kvůli úmrtí sportovní sttíkačky musíme zabrat s brigádami. Včera se snimi opravdu roztrhl pytel. Jedna skupina sekla na základě žádosti starosty obce protipovodňový val kolem obce, druhá skupina se ujala technické pomoci v jedné Zlínské firmě, kde za pomocí Cas32 došlo k umytí betonové plochy a další skupina složena také z místních občanů (za což jim patří obrovké poděkování ) se postarala o vyčištění antukového hřiště. Do toho proběhl i trenink družstva žen , takže o zábavu bylo opravdu postaráno.

11.06.2017 1. a 2. místo v Čekyni.

A také se podělíme o nedělní kolo . Týmy TAG Zahnašovice vyrazily na 2.kolo PRL do Čekyně. Slušně připravená dráha , která však byla mírně do kopce a nedarovala nikomu ani metr navíc. Kluci ještě ráno ladili po včerejšku zákleky a šlo se na to. Tentokrát na sání svkělá výpomoc od Spoďára z SDH Chropyně a návrat Honzy na košík. Voda poctivá , základna na výbornou, proudaři na těžší trati skoro na čáře. Výsledný čas 17,42 neznamenal nic jiného než 1.místo a plný počet bodů. Holkám se jejich útok zkomplikoval již na základně, obě proudařky se ,,koply,, hned na základně , do toho problém na košíku. Výsledný čas 18,18 ( LP 17,68) znamenal 2.místo v konečném pořadí. Díky za pomoc na mašině naši bývalé Lůů z SDH Radíkov.

https://www.youtube.com/watch?v=unJ0NfNnzcI&featur e=youtu.be

10.06.2017 Nevydařená sobota v Paršovicích.

Samozřejmě Vám také dlužíme výsledky ze soboty. Konalo se 2.kolo VC OSH Přerov ve Valšovicích ( Paršovice). Naše sání mělo na tento víkend jiné plány , takže jsme sáhli k našim dobrým kamarádům do týmu RWD Mistřice (klukům moc děkujeme za skvěle odvedenou práci). Trať po dešti , trošku zvlněná, základna celkem na jistotu. Bohužel nedotažený LP a následné prášení znamenal prostřik na 18,10 ( PP 16,8x)znamenal 7.místo a zisk 9ti bodů. Jako druhé šly na start naše holky , chybka na béčkách kterou rozdělovačka napravila , PP 17,30 a prostřik na LP 18,25 moc bodů nepřineslo (4 ?) , ale jedeme dál.

https://www.youtube.com/watch?v=It2v8xriAHE&featur e=youtu.be

10.06.2017 Výpomoc na krajském kole dětí v Hulíně.

Výpomoc na krajském kole dětí v Hulíně.
Jednotka dnes jela podat pomocnou ruku při pořádání krajského kola dětí v Hulíně v počtu 6 členů. Připravili překážky a budou doplňovat vodu pro požární útoky.