<< na začátek | < předchozí   | ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... |   další > | na konec >>
08.06.2017 R.I.P. Alpinátor

R.I.P. Alpinátor
R.I.P. Alpinator. Spoustu z Vás si všimlo , že jsme tento víkend nastupovali s jinou mašinou s tzv. ,,Černou sviní,,. Bohužel se ani nám nevyhnuly problémy a náš ,,alpinátor,, nás ve středu opustil. Problém s motorem má za následek opravu a rovnou přestavbu motoru na vyšší obsah. Každý kdo to někdy zažil určitě potvrdí , že není nic horšího jak přijít v rozjeté sezoně o svůj stroj. Nic méně náš úpravce sportservisps ing. Karel Gába je opravdový profesionál a nenechal nás opět na holičkách když nám pronajal ,,černou svini,, za což si zaslouží obrovské poděkování.Nicméně to pro nás znamená komplikaci a mimo tréninky zapracovat vydatně na brigádách a shánění nových sponzorů a sehnat finanční prostředky na přestavbu motoru.

07.06.2017 TAG Zahnašovice

TAG Zahnašovice
TÝM MUŽŮ LETOS POD HLAVIČKOU: TAG ZAHNAŠOVICE.
Pro letošní rok navázal tým mužů spolupráci se společností TAG (Top activa group). Tato společnost podala vydatně pomocnou ruku při financování soutěžní sezony pro rok 2017 a díky ní se můžeme v roce 2017 zúčastnit Extraligy ČR , PHL i VC OSH Přerov . Zato si od nás vysloužila nejen uznání, ale také hrdě poneseme TAG ve svém názvu.

PS: proto prosíme všechny pořadatele , jestli by naše rozhodnutí mohli respektovat a uvádět v mužské kategorii na startovních a výsledkových listinách název týmu : TAG Zahnašovice.

A O JAKOU SPOLEČNOST SE VLASTNĚ JEDNÁ?
Česká společnost Top activa group, její hlavní aktivitou je poskytování energetického poradenství. V současnosti je Top activa group jednou z největších zprostředkovatelských a poradenských společností na českém trhu.

VÍCE ZDE: http://topactiva.cz/o-nas/

04.06.2017 2.kolo Extraligy ČR v PÚ

https://www.youtube.com/watch?v=osOBASHFF3c&featur e=youtu.be

Tak dnešní 2.kolo se nám moc nevyvedlo, perfetkní běžeckou formu jsme sice potvrdily ,ale po zvláštních chybách u kluků: mírně zamotané C u rozdělu , následný pozdější výstřik zakončení prochcáním.Znamenal čas hluboko ve startovní listině.U holek ještě více zamotané C u rozdělu znamenalo vykrácení LP. No nic , nesmutníme a jedeme dál .

03.06.2017 1.kolo Extraligy ČR v PÚ.

1.kolo Extraligy ČR v PÚ.
Dlužíme Vám krátký článek z dnešního dne. Mame za sebou prvni extraligovy zavod v nove slozenych tymech, parta slape paradne a jeden tahne za druheho. Urcite jste si vsimnuli ze tym muzu mel problem vubec nastoupit kvuli zdrzeni pp proudare na svatbe sveho bratra.Prijel az minutu po, kdy zacala priprava tymu na zakladne. Velky obdiv pro Lukase ze i pres tak dulezity den podrzel tym a prijel a dokonce trefil 16,71. Jinak kluky trosku pozlobila uvarena savice na slunci a zapich do spatneho rohu , nicmene po slabsi vode a prostriku na Lp si kluci odvazi krome hromady zkusenosti 15 misto za cas 17,26 a tak jak slibili prvni bodik do extraligy 2017. Holkam se nepodarila poslat dobra voda, k tomu prostrik na pp a je z toho 18,29 a 12 misto.Monca se dnes pekne trefila za 17,05. Jsme v Pasohlavkach a utuzujeme kolektiv. Zitra jedeme dal.

https://www.youtube.com/watch?v=YO4aPQKbI-k&featur e=youtu.be