<< na začátek | < předchozí   | ... 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... |   další > | na konec >>
02.06.2017 Zahnašovice jedou i na Extraligu.

Zahnašovice jedou i na Extraligu.
Tak je rozhodnuto. Podařilo se zajistit potřebné finance a oba týmy poprvé v historii oficiálně nastoupí do letošního ročníku extraligy ČR v požárním útoku a pokusí se odjet co nejvíce kol. Budeme patřit k naprostým nováčkům a bereme to hlavně jako novou zkušenost , ale i tak se pokusíme nezklamat naše věrné fanoušky a pokusíme se urvat třeba i nějaký ten bod. O tomto víkendu nás čeká dvoukolo s přespáním a to Chvalovice a Pasohlávky.Můžete nás sledovat online na fire.tv.

07.05.2017 JSDHO Zahnašovice převzala zrekonstruovanou CAS.

JSDHO Zahnašovice převzala zrekonstruovanou CAS.
V Neděli 7.5.2017 převzal starosta obce p.Jura z rukou ředitele společnosti Zliner klíče od nově zrekonstruované CAS32 Tatra 815. Ten klíče následně předal veliteli jednotky Petru Miklíkovi. Vozidlo je po celkové rekonstrukci s novou nádrží a vším co hasiči v Zahnašovicích potřebují ke své práci.

fotky z rekonstrukce: http://zahnasovice.rajce.idnes.cz/Rekonstrukce_CAS _32_Tatra_815_SDH_Zahnasovice_2017/

fotky z předání vozu: http://pajka6.rajce.idnes.cz/Oslavy_110._vyroci_SD H_Zahnasovice_2017/

06.05.2017 Velmi vydařená soutěžní sobota.

Velmi vydařená soutěžní sobota.
Tak máme odzávoděno. Morkovice muži 1. místo, Slušovice muži 2.místo, holky 1.místo a Bílany oba týmy první.

02.05.2017 Máme za sebou další tři závody.

Máme za sebou další tři závody.
Kluci i holky mají za sebou další tři závody.

Chropyně : muži 2.místo a ženy 2.místo
Medlov: muži N a ženy 2.místo
Kunovice: muži 5 místo a ženy 1.místo

Umístnění samotné nám dělá radost , musíme však ještě hodně zamakat na dosažených časech.