<< na začátek | < předchozí   | ... 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92
23.02.2011 Nově ve výbavě JSDH Zahnašovice tři kusy dýchací techniky saturn

Nově ve výbavě JSDH Zahnašovice tři kusy dýchací techniky saturn
Dnes jsme obdrželi 3ks dýchací techniky saturn. Tímto chceme poděkovat jak HZS ZL Kraje tak hlavně Jarkovi Zábranskému zazprostředkování celé akce a všeho co se okolo dělo.

26.01.2011 Výjezd JSDH z zapadlému automobilu.

Výjezd JSDH z zapadlému automobilu.
JSDH Zahnašovice byla požádána o vyproštění osobního automobilu z příkopu na rozcestí Míškovice,Zahnašovice,Lechotice.
Při příjezdu jednotky bylo zjištěno, že došlo na zasněžené silnici k zapadnutí vozidla do hlubokého příkopu.
Jednotka provedla vyproštění vozidla pomocí Cas 25 RTHP a ocelového lana a odstavila jej z důvodu nepojízdnosti na přilehlou polní cestu. Jednotka zkontrolovala jestli z vozu neunikají provozní kapaliny nebo nehrozí požár.
Po celou dobu zásahu byl provoz na silnici řízen kyvadlově členy JSDH.
Při zásahu nebyl nikdo zraněn ani usmrcen.
Při zásahu došlo k poškození jednoho kusu baterie Mag-lite na přilbě.

05.12.2010 Požár osobího automobilu

Požár osobího automobilu
JSDH Zahnašovice vyjela k požáru osobního automobilu na rozcestí Holešov-Zahnašovice-Alexovice.Více v sekci zásahová jednotka.

04.12.2010 Požár stolárny v Holešově

Požár stolárny v Holešově
JSDH Zahnašovice zasahovala u požáru stolárny v Holešově na Očadlíkově ulici. Více naleznete v sekci zásahová jednotka.

<< na začátek | < předchozí   | ... 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92